Avrupa elektrik iletişim sayfası başlık

Hakkımızda

Avel Avrupa Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş. , Elektrik Piyasası Kanunu kapsamında ülkemizde elektrik enerjisi toptan satışı, ihracatı ve ithalatı yapmak üzere Türkiye elektrik piyasasına ilişkin mevzuata uygun olarak kurulmuş, serbest enerji piyasası koşullarında müşterilerine kaliteli ve rekabetçi hizmet sağlama anlayışıyla yola çıkmıştır.

Avel Avrupa Elektrik, enerjinin stratejik bir güç haline geldiği günümüzde gerek deneyimli kadrosu ile enerji verimliği bilinçlendirme çalışmalarına katkı sağlamakta gerekse sermaye yatırımlarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Vizyon & Misyon

Vizyon

Kuruluşumuzdaki amacın gerekliliklerini yerine getirerek; deneyimli kadromuzla ülke içinde müşterilerimiz için yarattığımız değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir elektrik enerjisi firması olmak.

Misyon

Elektrik enerjisi ve toptan satışı alanında; Ülkemiz başta olmak üzere, İstanbul içi ve Türkiyenin diğer illerindeki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir elektrik enerjisi tedariği ve çözümler sunmaktır. Türkiye’nin elektrik enerjisi tedariği ve toptan satışı alanında rekabetçi tavrını sürdüren, hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren bir elektrik enerjisi şirketi olmak

Değerlerimiz

ÇALIŞMA DEĞERLERİMİZ
  • Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
  • İşimizi en doğru şekilde, gönülden ve hakkıyla sahiplenerek yaparız.
  • Kendimizi geliştirerek sizlere daha iyi hizmet veririz.
  • Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranırız.
  • Müşteri odaklı çalışmayı benimseriz bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.
  • Tüm iletişimlerimizde önce sizleri dinleyerek sorunlarınızı anlarız ve hemen çözüm üreterek sorunlarınızı çözeriz.
  • AVEL Avrupa Elektrik olarak birbirimizi, toplumumuzu ve çevreyi korur ve destekleriz.