AVEL Avrupa Elektrik / İndirimli Elektrik EnerjisiAVEL Avrupa Elektrik / İndirimli Elektrik Enerjisi

SIKÇA SORULAN SORULAR


1- Bağlı Bulunduğum Dağıtım Şirketi Dışında Başka Bir Tedarikçiden Elektrik Enerjisi Alabilir Miyim?

Elbette, serbest tüketici limiti üzerinde bir elektrik tüketiminiz varsa elektrik enerjinizi Avel Avrupa Elektrik’ten temin edebilirsiniz.

2- Elektrik Enerjisini Neden Avel Avrupa Elektrik’ten Almalıyım?

Çünkü biz elektrik satın aldığınız tarife grubuna ve tüketiminizin gün içindeki dağılımına bağlı olarak size uygulanan mevcut tarifeniz üzerinden işletmenizin veya evinizin elektrik faturasını çok daha karlı hale getirecek bir indirim oranı sağlıyoruz.

3- Avel Avrupa Elektrik'ten Elektrik Enerjimi Alıp Hesaplı Duruma Geçmem Mevcut Tesisat Açısından Değişiklik Masrafına Girmemi Gerektirecek Mi?

Avel Avrupa Elektriğin avantajlarından yararlanmanız için hiçbir değişiklik yapmanıza gerek yoktur. Siz her şeyi eskiden yaptığınız gibi yapmaya devam edeceksiniz.

4- Herhangi Bir Nedenden Dolayı Sözleşmemiz Feshedilirse Elektriksiz Kalır Mıyım?

Hayır, herhangi bir nedenden dolayı sözleşmemizin feshedilmesi durumunda elektriğiniz kesilmez, daha önce elektrik almakta olduğunuz dağıtım şirketinden elektrik enerjinizi almaya devam edersiniz.

5- Elektirik enerjisini AVEL Avrupa Elektrik'ten Nasıl Temin Edebilirim?

Aylık elektirik enerjisi tüketiminiz 135 TL ve yukarısında ise geçmiş aylara ait fatura borcunuz bulunmuyorsa AVEL Avrupa Elektriğe geçebilirsiniz.

6- AVEL Avrupa Elektiriğe Geçtiğimde Faturalarımı Nasıl Kolay Ödeyebilirim?

Ana menüde ödemeler kısmında bulunan anlaşmalı olduğumuz bankalar aracalığıyla; şubeler, internet bankacılığı ve atm'ler den ödemelerinizi güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.